toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ROWERY SPINNINGOWE

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący
 • ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC2

  Podstawowy model w ofercie nowej linii IC Tomahawk od ICG. Ma 15-kilogramowe kolo zamachowe, stabilną, stalową ramę i napęd na pasek poly-v, zapewniający płynną pracę urządzenia i minimalizujący czas, jaki nleży poświęcić na konserwację roweru. Może być wykorzystywany na spinningowych zajęciach grupowych w fitness klubach. Gwarancja 24 miesiące.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC2

  5 658,00 zł
 • ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC3

  Drugi z kolei model w ofercie nowej linii IC Tomahawk od ICG. Ma 18-kilogramowe kolo zamachowe, stabilną, stalową ramę i napęd na pasek poly-v, zapewniający płynną pracę urządzenia i minimalizujący czas, jaki należy poświęcić na konserwację roweru. Może być wykorzystywany na spinningowych zajęciach grupowych w fitness klubach. Zarówno siodełko jak i kierownica podlegają regulacji tak w pionie jak i w poziomie. Gwarancja 36 miesięcy.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC3

  7 220,00 zł
 • ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC5

  Jeden z bardziej zaawansowanych rowerów spinningowych w ofercie Tomahawk. IC5 ma magnetyczny system hamowania z 300-stopniową regulacją oporu. Wzmocniona, stabilna konstrukcja i duża bezwładność koła zamachowego gwarantują komfortowy trenig. Zarówno siodełko jak i kierownica podlegają regulacji zarówno w pionie jak i w poziomie. Gwarancja 36 miesięcy.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC5

  8 733,00 zł

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący