toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

WIOŚLARZE / WIOSŁA

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący
 • WIOŚLARZ BH FITNESS R309 AQUO PROGRAM

  Składany trenażer wioślarski R309 Aquo Program marki BH FItness z magnetycznym systemem hamowania i elektroniczną regulacją oporu. Przeznaczony jest do regularnego użytku w domowych warunkach. Trening na wiosłach pozwala w sposób skuteczny aktywizować mięśnie całego ciała.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  WIOŚLARZ BH FITNESS R309 AQUO PROGRAM

  2 190,00 zł
 • WIOŚLARZ BH FITNESS R500 LK5000

  Profesjonalny wioślarz przeznaczony do użytku komercyjnego i indywidualnego. Jest wytrzymały, ma magnetyczny system hamowania i powietrzną regulację oporu. Poziom trudności zmeiniamy wybierajac jeden z 16 stopni oporu (sterujemy nim elektronicznie z poziomu komputera). Wioślarz ma też 12 programów treningowych w tym 4 sterowane tętnem (HRC).

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  WIOŚLARZ BH FITNESS R500 LK5000

  6 190,00 zł
 • WIOŚLARZ BH FITNESS VARIO PROGRAM R350

  Trenażer wioślarski wyposażony w magnetyczny system hamowania przeznaczony do użytku domowego oraz małych klubów fitness. Współpracuje z pasami napiersiowymi do pomiaru tętna. Możliwość złożenia.

  WIOŚLARZ BH FITNESS VARIO PROGRAM R350

  4 490,00 zł
 • WIOŚLARZ Concept 2 D CZARNY z komputerem PM5

  Concept 2 Model D to ergometr wioślarski znany na całym świecie. Wyposażono go w koło z oporem powietrznym (które potrafi generować opór do 225 kg). Dzięki specjalnemu amortyzatorowi maszyna pracuje bardzo cicho i płynnie. Wśród rozlicznych zalet modelu wyróżnia się jego ogromna ergonomia - zarówno pod względem zapewniających wygodę elementów (siodełko, uchwyty), jak i pod względem konstrukcji. Model D posiada uaktualniony do wersji PM5 monitor z funkcją zapisu osobistych danych USB Flash i generatorem. Możliwość rywalizacji bez użycia komputera PC w ramach własnej mini sieci radiowej do 7 monitorów w sieci.

  Wysyłka na koszt A4F!!

  WIOŚLARZ Concept 2 D CZARNY z komputerem PM5

  Normalna cena: 4 789,00 zł

  Cena promocyjna: 4 549,00 zł

  Oszczędzasz: 240 zł (5%)
 • WIOŚLARZ Concept2 D SREBRNY z komputerem PM5

  Concept2 Model D to ergometr wioślarski znany na całym świecie. Wyposażono go w koło z oporem powietrznym (które potrafi generować opór do 225 kg). Dzięki specjalnemu amortyzatorowi maszyna pracuje bardzo cicho i płynnie. Wśród rozlicznych zalet modelu wyróżnia się jego ogromna ergonomia - zarówno pod względem zapewniających wygodę elementów (siodełko, uchwyty), jak i pod względem konstrukcji. Model D posiada uaktualniony do wersji PM5 monitor z funkcją zapisu osobistych danych USB Flash i generatorem. Możliwość rywalizacji bez użycia komputera PC w ramach własnej mini sieci radiowej do 7 monitorów w sieci. Wysyłka na koszt A4F!!

  WIOŚLARZ Concept2 D SREBRNY z komputerem PM5

  Normalna cena: 4 789,00 zł

  Cena promocyjna: 4 549,00 zł

  Oszczędzasz: 240 zł (5%)
 • WIOŚLARZ Concept2 Dynamic z komputerem PM5

  Ergometr wioślarski Concept2 Dynamic bardzo dokładnie odwzorowuje tradycyjne wiosłowanie na łodzi. Ruch siedziska jest ograniczony, ale porusza się także podnóżek, przez co wiosłowanie wymaga jeszcze większego skupienia i koordynacji. Wioślarz ma powietrzny system hamowania i można go połączyć z innymi modelami Dynamic by odbywać trening grupowy.

  Wysyłka na koszt A4F!!

  WIOŚLARZ Concept2 Dynamic z komputerem PM5

  6 799,00 zł

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący