toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

WIOŚLARZE / WIOSŁA

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący
 • WIOŚLARZ BH FITNESS R309 AQUO PROGRAM

  Składany trenażer wioślarski R309 Aquo Program marki BH FItness z magnetycznym systemem hamowania i elektroniczną regulacją oporu. Przeznaczony jest do regularnego użytku w domowych warunkach. Trening na wiosłach pozwala w sposób skuteczny aktywizować mięśnie całego ciała.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  WIOŚLARZ BH FITNESS R309 AQUO PROGRAM

  2 190,00 zł
 • WIOŚLARZ BH FITNESS R500 LK5000

  Profesjonalny wioślarz przeznaczony do użytku komercyjnego i indywidualnego. Jest wytrzymały, ma magnetyczny system hamowania i powietrzną regulację oporu. Poziom trudności zmeiniamy wybierajac jeden z 16 stopni oporu (sterujemy nim elektronicznie z poziomu komputera). Wioślarz ma też 12 programów treningowych w tym 4 sterowane tętnem (HRC).

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  WIOŚLARZ BH FITNESS R500 LK5000

  6 190,00 zł
 • WIOŚLARZ BH FITNESS VARIO PROGRAM R350

  Trenażer wioślarski wyposażony w magnetyczny system hamowania przeznaczony do użytku domowego oraz małych klubów fitness. Współpracuje z pasami napiersiowymi do pomiaru tętna. Możliwość złożenia.

  Wysyłka na koszt A4F!!! Na terenie Warszawy i najbliższych okolic dowóz własnym transportem i montaż gratis! (na życzenie klienta)

  WIOŚLARZ BH FITNESS VARIO PROGRAM R350

  4 490,00 zł
 • WIOŚLARZ Concept 2 D CZARNY z komputerem PM5

  Concept 2 Model D to ergometr wioślarski znany na całym świecie. Wyposażono go w koło z oporem powietrznym (które potrafi generować opór do 225 kg). Dzięki specjalnemu amortyzatorowi maszyna pracuje bardzo cicho i płynnie. Wśród rozlicznych zalet modelu wyróżnia się jego ogromna ergonomia - zarówno pod względem zapewniających wygodę elementów (siodełko, uchwyty), jak i pod względem konstrukcji. Model D posiada uaktualniony do wersji PM5 monitor z funkcją zapisu osobistych danych USB Flash i generatorem. Możliwość rywalizacji bez użycia komputera PC w ramach własnej mini sieci radiowej do 7 monitorów w sieci.

  Wysyłka na koszt A4F!!

  WIOŚLARZ Concept 2 D CZARNY z komputerem PM5

  Normalna cena: 4 789,00 zł

  Cena promocyjna: 4 749,00 zł

  Oszczędzasz: 40 zł (0,8%)
 • WIOŚLARZ Concept2 Dynamic z komputerem PM5

  Ergometr wioślarski Concept2 Dynamic bardzo dokładnie odwzorowuje tradycyjne wiosłowanie na łodzi. Ruch siedziska jest ograniczony, ale porusza się także podnóżek, przez co wiosłowanie wymaga jeszcze większego skupienia i koordynacji. Wioślarz ma powietrzny system hamowania i można go połączyć z innymi modelami Dynamic by odbywać trening grupowy.

  Wysyłka na koszt A4F!!

  WIOŚLARZ Concept2 Dynamic z komputerem PM5

  6 799,00 zł
 • WIOŚLARZ Concept2 Model E (CZARNY) nowy komputer PM5

  Ergometr wioślarski Concept 2 Model E  jest jednym z najbardziej uznanych wioślarzy na świecie. Ergometr cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania i trwałą konstrukcją, zapewniającą możliwość częstego i intensywnego treningu, jak to ma miejsce w fitness klubach, siłowniach, ośrodkach odnowy biologicznej. Jest świetnie zaprojektowany, co pozwala na ergonomiczny, funkcjonalny ruch. Jest wygodny, zapewnia więc wysokiej jakości trening, który dodatkowo angażuje niemal wszystkie partie mięśniowe.

  Wysyłka na koszt A4F!!

  WIOŚLARZ Concept2 Model E (CZARNY) nowy komputer PM5

  Normalna cena: 5 789,00 zł

  Cena promocyjna: 5 649,00 zł

  Oszczędzasz: 140 zł (2,4%)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący