toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

Certyfikaty i Autoryzacje

I. TRUSTED SHOPS


Sklep www.fitness4you.pl prowadzony przez All4Fitness spełnił ponad 70 kryteriów jakości, aby otrzymać Znak Jakości Trusted Shops. Kryteria te są na bieżąco opracowywane przez niezależnych ekspertów w zakresie praw konsumenta i  danych osobowych. Prawnicy specjalizujący się w prawie gospodarczym oraz eksperci ds. IT regularnie sprawdzają, czy są przestrzegane. Sklep all4fitness.pl zostanie również zgłoszony do audytu przez Trusted Shops i będzie spełniał równie rygorystyczne wymagania, oferując naszym klientom możliwośc bezpłatnego ubezpieczenia transakcji.

Trusted Shops


100,00 % niezawodności: W ostatnich 12 miesiącach z 56 zamówień objętych Ochroną Kupującego Trusted Shops 56 zostało ocenionych pozytywnie, a 0 otrzymało ocenę neutralną. Daje to współczynnik niezawodności o wartości 100,00% i ocenę 5 gwiazdek.

 

II. OPINEO

Prowadzony przez nas sklep www.fitness4you.pl jest obecny w porównywarce opinii www.opinii.pl, gdzie 99% naszych klientów poleca nas innym. Jesteśmy przekonani, że all4fitness.pl "podzieli" jego los :)

Historia ocen sklepu Fitness4you.pl


III. ALLEGRO

W kwietniu 2006 przystąpiliśmy do sprzedaży na największej platformie handlowej www.allegro.pl
Pozytywne komentarze naszych klientów pokazują, że do jakości obsługi klienta przywiązujemy od zawsze bardzo dużą uwagę.

 http://allegro.pl/country_pages/1/0/marketing/imagenes/aboutUsHeader.jpg