toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

O firmie

Kim jesteśmy ?

Grupą młodych, aktywnych życiowo osób, które chciałyby swoją wiedzą i doświadczeniem pomóc innym w stawianiu pierwszych, często najtrudniejszych, kroków na polu aktywności ruchowej.

Co robimy ?

Zawsze dążymy do tego, aby być profesjonalistami w swojej dziedzinie. Współpracujemy ze wszystkimi producentami, których produkty można znaleźć w sklepie, tak aby zaprezentowana w ALL4FITNESS.PL oferta najpełniej odzwierciedlała walory sprzedawanego sprzętu.
Wiedzę o produktach, którą później przekazujemy NASZYM klientom, opieramy na własnych doświadczeniach z klubów fitness i siłowni oraz indywidualnych prezentacjach organizowanych przez producentów.

Co możemy dla CIEBIE zrobic ?

Chcielibyśmy, abyś to właśnie TY razem z nami pogłębiał swoją wiedzę i doświadczenie, odnosząc zadowolenie z zakupów w ALL4FITNESS.PL  

Pamiętaj, że zawsze służymy Ci radą tak, abyś wśród kilkuset produktów m.in firm ADIDAS TABLE TENNIS, AXER, BODY SCUPLPTURE, BREMSHEY, CONCEPT, KETTLER, MASTER SPORT, POLAR, REEBOK FITNESS, REEBOK PROFESSIONAL, SPORTS ART, TANITA, VISION FITNESS i YORK FITNESS, które znalazły swoje miejsce na naszej stronie internetowej, wybrał coś dla SIEBIE.

Możesz wybrać dla siebie bieżnię mechaniczną lub elektryczną, rower stacjonarny, orbitrek lub steper, wioślarza. W kategorii kulturystyka czekają na Ciebie atlasy i ławki do ćwiczeń, sztangielki, hantelki i inne akcesoria pozwalające rozwijać tężyznę fizyczną oraz kształtować własne ciało.

Dbamy o wzorową obsługę

Zgodnie z przyjętym przez cały zespół ALL4FITNESS.PL standardem obsługi klienta na wszystkie zapytania złożone drogą telefoniczną, faxową lub e-mail'owa postaramy się odpowiedzieć w ciągu 12 godzin.

!!! Pamiętaj !!!

Cały sprzęt fitness, siłowy i rehabilitacyjny kupowany w ALL4FITNESS.PL jest nowy, opatrzony gwarancją producenta -  od 12 do 36 miesięcy.
Posiada on certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z surowymi wymaganiami Unii Europejskiej.
Jeżeli jednak zakupiony u nas sprzęt nie spełni TWOICH oczekiwań, możesz go w ciągu 10 dni od zakupu nam zwrócić. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny na numer 22 lub mailowy na adres [email protected]. Dokładne informacje znajdziesz w Regulaminie oraz na stronie Reklamacje i zwroty.

All4Fitness

00-151 Warszawa


 
mBank
83 1140 2004 0000 3002 7163 2819

Inteligo
50 1020 5558 1111 1827 8000 0069

Organ rejestrujący: Prezydent miasta stołecznego Warszawy nr 520062   

e-mail: [email protected]
tel. ; tel.kom +48 ; fax: +48
Infolinia:
(połączenie za min. wg stawek operatora)