toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

Jak złożyć Zamówienie

 

 

 

I. WWW

 

 

 

Chcąc złożyć zamówienie wykorzystując stronę internetową sklepu Fitness4you.pl, zostaniesz poproszony/a o założenie prywatnego konta, na którym zapisane zostaną wszystkie dane potrzebne do realizacji zamówienia.
Po założeniu konta, musisz się Zalogować i od tego momentu możesz już kupować. Gdy skompletujesz swoje zamówienie i klikniesz "Potwierdzam zamówienie" otrzymasz e-mail z numerem i listą zamówionych produktów.

 

 

II. E-mailZamówienie może zostać również przyjęte do realizacji z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Mail'a prosimy wysłać na adres [email protected] lub wykorzystać formularz dostępny w zakładce Kontakt.
Aby paczka mogła zostać wysłana, potrzebne są dane adresowe oraz numer telefonu kontaktowego. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę, dołącz dane niezbędę do jej wystawienia.

 

III. Telefon


Jeżeli preferujesz ten sposób złożenia zamówienia, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 19:00. Dzwonić należy na jeden z podanych poniżej numerów telefonów:
- infolinia: (połączenie za min. wg stawek operatora)
- tel. stacjonarny +48
- tel. komórkowy +48
Podczas rozmowy poprosimy Ciebie o podanie wszystkich danych potrzebnych do wysłania paczki i wystawienia faktury.
W wyjątkowych przypadkach wymagamy wysłania faxem potwierdzenia złożenia zamówienia.

 

IV. FAKS

Listę produktów, którymi jesteś zainteresowany, możesz wysłać także faksem na .
Podobnie jak przy zamawianiu z wykorzystaniem poczty elektronicznej oraz telefonicznie, nie zapomnij podać wszystkich danych potrzebnych do wysyłki, w tym numeru telefonu kontaktowego, oraz wystawienia faktury.