toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący
 1. ATLAS HORIZON FITNESS TORUS 3

  ATLAS HORIZON FITNESS TORUS 3

  Normalna cena: 5 690,00 zł

  Cena promocyjna: 5 490,00 zł

  Przeznaczony do użytku domowego altas treningowy o solidnej, stalowej konstrukcji. Torus 3 pozwala na wszechstrony trening zarówno górnych, jak i dolnych części ciała. Wysyłka na koszt A4F!!!

  Dowiedz się więcej
 2. ATLAS HORIZON FITNESS TORUS 5

  ATLAS HORIZON FITNESS TORUS 5

  Normalna cena: 7 990,00 zł

  Cena promocyjna: 7 790,00 zł

  Przeznaczony do użytku domowego altas treningowy o solidnej, stalowej konstrukcji. Torus 5 pozwala na wszechstrony trening całego ciała. Wyposażony w suwnicę umożliwiającą wykonanie satysfakcjonującego treningu nóg.  Wysyłka na koszt A4F!!!

  Dowiedz się więcej
 3. BIEŻNIA HORIZON FITNESS PARAGON 4

  BIEŻNIA HORIZON FITNESS PARAGON 4

  6 490,00 zł
  Horizon Fitness jako wiodący producent opracował szeroką gamę modeli bieżni o wysokiej jakości . Sprzęt najwyższej jakości, którego konstruktorzy na pierwszym planie stawiają wygodę i komfort użytkowania. Dowiedz się więcej
 4. BIEŻNIA HORIZON FITNESS PARAGON 5s

  BIEŻNIA HORIZON FITNESS PARAGON 5s

  6 990,00 zł

  Składana, elektryczna bieżnia przeznaczona zarówno do użytku domowego jak i komercyjnego. Wygodna, wytrzymała, oferuje użytkownikowi aż 10 programów treningowych, wśród których są programy interwałowe. Przyciski szybkiego wyboru prędkości i nachylenia oraz system wspomagania składania to jej dodatkowe atuty.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  Dowiedz się więcej
 5. BIEŻNIA HORIZON FITNESS PARAGON 6

  BIEŻNIA HORIZON FITNESS PARAGON 6

  Normalna cena: 7 999,00 zł

  Cena promocyjna: 7 490,00 zł

  Horizon Fitness jako wiodący producent opracował szeroką gamę modeli bieżni o wysokiej jakości . Sprzęt najwyższej jakości, którego konstruktorzy na pierwszym planie stawiają wygodę i komfort użytkowania. Wysyłka na koszt A4F!!! Dowiedz się więcej
 6. BIEŻNIA HORIZON FITNESS PARAGON 7s

  BIEŻNIA HORIZON FITNESS PARAGON 7s

  7 490,00 zł

  Składana, elektryczna bieżnia przeznaczona zarówno do użytku domowego jak i komercyjnego. Wygodna, wytrzymała, oferuje użytkownikowi aż 16 programów treningowych, wśród których są programy interwałowe, celowe, predefiniowane oraz takie, które użytkownik może zaprojektować samodzielnie. Przyciski szybkiego wyboru prędkości i nachylenia, korelacja z oprogramowaniem Passport oraz system wspomagania składania to dodatkowe atuty bieżni.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  Dowiedz się więcej
 7. ORBITREK ANDES 5 VIEWFIT HORIZON FITNESS

  ORBITREK ANDES 5 VIEWFIT HORIZON FITNESS

  5 990,00 zł

  Wysokiej jakości elektromagnetyczny trenażer eliptyczny do użytku domowego. Ma 10 programów treningowych i umożliwia wykorzystanie oprogramowania Passport dla jeszcze większej motywacji. Opcjonalnie dostępny bezprzewodowy pas do pomiaru tętna. Po zakończeniu treningu można go złożyć by zaoszczędzić miejsce.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  Dowiedz się więcej
 8. /

  ORBITREK HORIZON SYROS PRO

  Normalna cena: 2 490,00 zł

  Cena promocyjna: 2 239,00 zł

  Przeznaczony do użytku domowego magnetyczny orbitrek marki Horizon. Wyposażony w 16 programów treningowych zapewniających stałą motywację i ciekawe, dopasowane do potrzeb użytkownika treningi.

  Dowiedz się więcej
 9. ROWER HORIZON FITNESS ELITE U4000

  ROWER HORIZON FITNESS ELITE U4000

  3 790,00 zł

  Rower Treningowy Horizon Fitness Elite U4000 to wysokiej jakości ergometr o nowoczesnym wyglądzie. Oprócz 14 programów treningowych można w nim wykorzystać także programy aplikacyjne Passport lub Nike+iPod, zapewniając jeszcz wyższy poziom motywacji do ćwiczeń. Wygodne, ergonomiczne siodełko, głośniki i stacja dokująca iPod dopełniają komfortu treningu.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  Dowiedz się więcej
Producent: Horizon Fitness