toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

WIOŚLARZ Concept2 D SREBRNY z komputerem PM5

  • WIOŚLARZ Concept2 D SREBRNY z komputerem PM5
  • WIOŚLARZ Concept2 D SREBRNY z komputerem PM5

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 4 789,00 zł

Cena promocyjna: 4 749,00 zł

Oszczędzasz: 40 zł (0,8%)
Oblicz wysokość raty

Concept2 Model D to ergometr wioślarski znany na całym świecie. Wyposażono go w koło z oporem powietrznym (które potrafi generować opór do 225 kg). Dzięki specjalnemu amortyzatorowi maszyna pracuje bardzo cicho i płynnie. Wśród rozlicznych zalet modelu wyróżnia się jego ogromna ergonomia - zarówno pod względem zapewniających wygodę elementów (siodełko, uchwyty), jak i pod względem konstrukcji. Model D posiada uaktualniony do wersji PM5 monitor z funkcją zapisu osobistych danych USB Flash i generatorem. Możliwość rywalizacji bez użycia komputera PC w ramach własnej mini sieci radiowej do 7 monitorów w sieci. Wysyłka na koszt A4F!!

W modelu D, w stosunku do modelu C, zastosowano nowe koło oporu powietrza, które gwarantuje cichszą pracę (dodatkowo zapewnioną dzięki specjalnemu amortyzatorowi). Modele D szybko zyskały dużą popularność i spotkać je można w siłowniach, klubach fitness i Crossfit Dockach na całym świecie. Maszyna jest bardzo ergonomiczna - wygodne, piankowe siodełko i doskonale leżące w dłoniach uchwyty zapewniają wysoki komfort treningu. Ergonomiczny jest rónież kształt wioślarza, który ułatwia naturalny ruch rąk podczas wiosłowania i utrzymywanie ramion we właściwej pozycji. Aluminiowa szyna z wbudowanym torem umożliwia płynny ruch siedziska. Concept 2 Model D (podobnie jak jego bardziej zaawansowany następca, Model E) posiada uaktualniony do wersji PM5 monitor. Zasadnicze nowe cechy monitora PM5 w stosunku do PM3 : - wbudowany odbiornik pomiaru tętna do współpracy z nadajnikami pracującymi w technologii ANT+ i Bluetooth Smart -wbudowane porty USB dla współpracy z PC i USB Flash -wbudowane porty RJ45 dla łączenia monitorów w celu realizacji zawodów z użyciem oprogramowania Venue Race -możliwość rywalizacji bez użycia komputera PC w ramach własnej mini sieci radiowej /do 7 monitorów w sieci/ -pamięć USB Flash /zamiast karty pamięci/dla zapisu danych treningowych -podświetlenie ekranu, aktywne w czasie prowadzenia treningu lub w trakcie pracy z menu monitora -zmieniony design Wysyłka na koszt A4F!!!

Darmowa dostawa
System hamowania powietrzny
Masa koła zamachowego
Regulacja obciążenia manualna
Regulacja obciążenia (zakres) 1 - 10 (zależnie od położenia przepustnicy)
Siodełko piankowe, ułożyskowane na rolkach
Oparcie stóp z paskiem; dodatkowe oparcia
Siłowniki / wiosła nie dotyczy; cięgno linowe
Max. masa ćwiczącego 227 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 240 x 61 x 90 cm
Wymiary po złożeniu (dł/szer/wys) 90 x 72 x 135 cm
Kółka transportowe
Pomiar tętna pas napiersiowy (wyposażenie dodatkowe)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna
Inne Nowy komputer PM5 z funkcją zapisu osobistych danych na karcie pamięci i z wejściem USB i generatorem ładującym baterie komputera.
Wymiary opakowania w cm (dł/szer/wys) 38 x 55 x 142 cm
Funkcje komputera Nowy komputer PM5, Możliwość rywalizacji bez użycia komputera PC w ramach własnej mini sieci radiowej /do 7 monitorów w sieci. wbudowane porty RJ45 dla łączenia monitorów w celu realizacji zawodów z użyciem oprogramowania Venue Race.
Pomiar czasu
Odległość
Tempo wiosłowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Programy treningowe

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

WIOŚLARZ Concept2 D SREBRNY z komputerem PM5

Zobacz również