toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ROWER C3 GO LIFE FITNESS

  • ROWER C3 GO LIFE FITNESS

Dostępność: Brak w magazynie

7 700,00 zł
Oblicz wysokość raty

Rower stacjonarny z elektroniczną, 20- stopniową regulacją oporu, dzięki której możliwe jest dokładne dopasowanie intensywności do preferencji użytkownika. Stabilny i wydajny, zapewnia efektywny trening cardio, który zadowoli najbardziej wybrednych użytkowników.

Stacjonarny rower treningowy C3 Go Life Fitness pozwala na siedzenie w ergonomicznej, bezpiecznej pozycji, dzięki czemu trening jest nie  tylko efektywny, ale i bezpieczny dla stawów. Ma on solidną, wytrzymałą konstrukcję, która daje poczucie dużej stabilności. Pracuje bardzo cicho, bez przeszkód można więc ćwiczyć w godzinach porannych lub wieczornych, bez obaw, że przeszkodzimy współdomownikom. Ergonomiczne siedzisko ma 14-stopniową regulację wysokości, zaś kierownica ma wyścigowy kształt, co pozwala nie tylko na różny kąt nachylenia ciała, ale i najwygodniejsze dla ćwiczącego ułożenie rąk. Samopoziomujące, antypoślizgowe pedały wyposażono w trzymające stopy paski. Oporem steruje się elektronicznie i ma 20 stopni w skali. Rower ma nośność aż do 182 kg – oznacza to nie tylko to, że może być wykorzystywany również przez osoby z dużą nadwagą, ale także, że przeznaczony jest do częstych i intensywnych sesji treningowych. Na kierownicy znajdują się sensory dotykowe służące do pomiaru tętna, można w tym celu także wykorzystać znacznie dokładniejszy pas telemetryczny Polar (w zestawie). Dzięki funkcji Energy Saver pobór prądu gdy maszyna nie jest użytkowana zmniejsza się o 90%. Rower ma także  uchwyty na bidon i podstawkę na książkę lub czasopismo.


W tym wydaniu do roweru dołączono konsolę Go (alternatywnie można wybrać również wersję Track), która jest prosta w obsłudze i bardzo przejrzysta. Dla urozmaicenia treningów użytkownik ma do dyspozycji 14 programów treningowych (w tym 2 indywidualne, a wśród 12 predefiniowanych również sterowane tętnem). Dla wygody użytkowania komputer zapamiętuje dane 2 użytkowników.


 

Darmowa dostawa
Zasilanie sieciowe (230V / 50Hz)
System hamowania magnetyczny (sterowany silnikiem)
Masa koła zamachowego
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 1 - 20
Regulacja kierownicy
Regulacja wys. siodełka
Regulacja poz. siodełka
Wymiary po złożeniu (dł/szer/wys) 114 x 69 x 142 cm
Kółka transportowe
Max. masa ćwiczącego 182 kg
Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (w zestawie)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna pas Polar T31 lub T34
Ułatwione wejście na sprzęt
Klasa DIN-EN HA
Kolor czarno - szary
Inne uchwyt na bidon, podstawka na książkę / gazetę
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 14
Programy treningowe sterowane tętnem

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ROWER C3 GO LIFE FITNESS

Zobacz również