toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ROWER C3 TRACK LIFE FITNESS

  • ROWER C3 TRACK LIFE FITNESS
  • ROWER C3 TRACK LIFE FITNESS
  • ROWER C3 TRACK LIFE FITNESS

Dostępność: W magazynie

9 999,00 zł
Oblicz wysokość raty

Wytrzymały i solidny rower stacjonarny z elektroniczną, 20- stopniową regulacją oporu, dzięki której możliwe jest dokładne dopasowanie intensywności do preferencji użytkownika. Współpraca z LFcoect zapewnia dodatkową porcję motywacji i szybsze osiągnięcie założonych celów.

Stacjonarny rower treningowy C3 Track Life Fitness pozwala na siedzenie w ergonomicznej, bezpiecznej pozycji, dzięki czemu trening jest nie  tylko efektywny, ale i bezpieczny dla stawów. Ma on solidną, wytrzymałą konstrukcję, która daje poczucie dużej stabilności. Pracuje bardzo cicho, bez przeszkód można więc ćwiczyć w godzinach porannych lub wieczornych, bez obaw, że przeszkodzimy współdomownikom. Ergonomiczne siedzisko ma 14-stopniową regulację wysokości, zaś kierownica ma wyścigowy kształt, co pozwala nie tylko na różny kąt nachylenia ciała, ale i najwygodniejsze dla ćwiczącego ułożenie rąk. Samopoziomujące, antypoślizgowe pedały wyposażono w trzymające stopy paski. Oporem steruje się elektronicznie i ma 20 stopni w skali. Rower ma nośność aż do 182 kg – oznacza to nie tylko to, że może być wykorzystywany również przez osoby z dużą nadwagą, ale także, że przeznaczony jest do częstych i intensywnych sesji treningowych. Na kierownicy znajdują się sensory dotykowe służące do pomiaru tętna, można w tym celu także wykorzystać znacznie dokładniejszy pas telemetryczny Polar (w zestawie). Dzięki funkcji Energy Saver pobór prądu gdy maszyna nie jest użytkowana zmniejsza się o 90%. Rower ma także  uchwyty na bidon i podstawkę na książkę lub czasopismo.


Model ten wyposażono w konsolę Track (dostępna również wersja Go). Oferuje on użytkownikowi bardzo szeroki wachlarz możliwości urozmaicenia treningów. Posiada aż 28 programów (16 predefiniowanych i 12 indywidualnych), a ponadto można podłączyć go do aplikacji LFconnect – wówczas ma ich niemal nieograniczoną ilość. Ponadto aplikacja zbiera dane dotyczące treningów użytkownika, dzięki czemu może on śledzić czynione postępy. Dodatkowo komputer ma opcję zapamiętania danych 4 użytkowników. Podłączenie iPod’a lub iPad’a pozwala na korzystanie z urządzeń multimedialnych w trakcie ćwiczeń. 


Najnowsza wersja konsoli, Track Connect, pozwala na połączenie z takimi aplikacjami, jak Jawbone, FitBit oraz RunSocial. Współpracuje z Androidem i IOS.

Darmowa dostawa
Zasilanie sieciowe (230V / 50Hz)
System hamowania magnetyczny (sterowany silnikiem)
Masa koła zamachowego
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 1 - 20
Regulacja kierownicy
Regulacja wys. siodełka
Regulacja poz. siodełka
Wymiary po złożeniu (dł/szer/wys) 114 x 69 x 142 cm
Kółka transportowe
Max. masa ćwiczącego 182 kg
Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (w zestawie)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna pas Polar T31 lub T34
Ułatwione wejście na sprzęt
Klasa DIN-EN HA
Kolor czarno - szary
Inne uchwyt na bidon, podstawka na książkę / gazetę, możliwość podłączenia iPoda, współpraca z Wirtualnym Trenerem, pamięć 4 użytkowników
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 28
Programy treningowe sterowane tętnem

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ROWER C3 TRACK LIFE FITNESS