toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ROWERY TRENINGOWE

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący
 • ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC2

  Podstawowy model w ofercie nowej linii IC Tomahawk od ICG. Ma 15-kilogramowe kolo zamachowe, stabilną, stalową ramę i napęd na pasek poly-v, zapewniający płynną pracę urządzenia i minimalizujący czas, jaki nleży poświęcić na konserwację roweru. Może być wykorzystywany na spinningowych zajęciach grupowych w fitness klubach. Gwarancja 24 miesiące.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC2

  5 658,00 zł
 • ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC3

  Drugi z kolei model w ofercie nowej linii IC Tomahawk od ICG. Ma 18-kilogramowe kolo zamachowe, stabilną, stalową ramę i napęd na pasek poly-v, zapewniający płynną pracę urządzenia i minimalizujący czas, jaki należy poświęcić na konserwację roweru. Może być wykorzystywany na spinningowych zajęciach grupowych w fitness klubach. Zarówno siodełko jak i kierownica podlegają regulacji tak w pionie jak i w poziomie. Gwarancja 36 miesięcy.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC3

  7 220,00 zł
 • ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC5

  Jeden z bardziej zaawansowanych rowerów spinningowych w ofercie Tomahawk. IC5 ma magnetyczny system hamowania z 300-stopniową regulacją oporu. Wzmocniona, stabilna konstrukcja i duża bezwładność koła zamachowego gwarantują komfortowy trenig. Zarówno siodełko jak i kierownica podlegają regulacji zarówno w pionie jak i w poziomie. Gwarancja 36 miesięcy.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC5

  8 733,00 zł
 • ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC7

  Najbardziej zaaansowany z rowerow Tomahawk. Ma magnetyczny system hamowania (opór przy pomocy pokrętła w 300 stopniowej skali) i unikalny system sterowania mocą WattRate. Jest bardzo wytrzymały, stabilny a praca na nim jest niezwykle płynna dzięku kołu zamachowemu o dużym stopniu bezwładności. IC7 ma też unikalny monitor Coach By Color, który przyjmuje różne podświetlenia zależnie od tego, w jakiej użytkownik pracuje strefie treningowe, pokreślanej na podstawie poziomu tętna lub mocy. 

  Gwarancja 36 miesięcy.

  Wysyłka na koszt A4F!!!

  ROWER SPINNINGOWY TOMAHAWK IC7

  11 808,00 zł

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący