toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ROWER C1 TRACK LIFE FITNESS

  • ROWER C1 TRACK LIFE FITNESS
  • ROWER C1 TRACK LIFE FITNESS
  • ROWER C1 TRACK LIFE FITNESS

Dostępność: W magazynie

6 499,00 zł
Oblicz wysokość raty

Pionowy rower treningowy z elektroniczną, 20 -stopniową regulacją oporu. Prosta, intuicyjna obsługa zwiększa komfort użytkowania. Urozmaicenie zapewnia 28 programów treningowych. Ma możliwość podłączenia iPoda. Współpraca z Wirtualnym Trenerem zwiększa motywację do ćwiczeń i pozwala szybciej osiągnąć założone cele.

Rower stacjonarny C1 Track renomowanej marki Life Fitness posiada wszystko, czego oczekuje się od dobrego sprzętu do domowego treningu cardio. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, ma solidną konstrukcję i jest bardzo stabilny. Zaprojektowano go tak, by zapewniał użytkownikowi maksimum wygody. Komfortowe siedzisko ma 14 pozycji regulacji wysokości, więc można je dokładnie dopasować do wzrostu użytkownika. Ergonomiczna kierownica ma wyścigowy kształt, co pozwala na wielopozycyjne ułożenie rąk, a tym samym różne kąty nachylenia ciała. Oporem steruje się elektronicznie i ma on 20-stopniową skalę. Na uchwytach kierownicy znajdują się sensory dotykowe, służące do pomiaru tętna. W zestawie znajduje się też jednak pas Polar, który da dużo dokładniejsze wyniki pomiaru. Podały są antypoślizgowe, dzięki czemu stopa spoczywa na nich pewnie i stabilnie. Funkcja Energy Saver redukuje pobór energii o 90% gdy z rowerek jest włączony, ale nie używany. Rowerek wyposażono również w uchwyt na bidon oraz podstawkę pod książkę czy tablet.


Model ten występuje z konsolą Track (dostępna jest również wersja Go). Konsola ta oferuje użytkownikowi bardzo szerokie możliwości treningowe, zadowoli więc nawet najbardziej wymagających użytkowników. Komputer zapamiętuje dane 4 użytkowników i oferuje 28 programów – 16 wbudowanych i 12 indywidualnych. Ponadto ma ona dostęp do aplikacji LFconnect, pozwalającej na korzystanie z nieograniczonej liczby programów oraz na śledzenie swoich postępów, co stanowi dodatkowy bodziec motywujący do regularnych ćwiczeń. Konsola ma również możliwość podłączenia iPod’a oraz iPhone’a.


Najnowsza wersja konsoli, Track Connect, pozwala na połączenie z takimi aplikacjami, jak Jawbone, FitBit oraz RunSocial. Współpracuje z Androidem i IOS.

Darmowa dostawa
Zasilanie sieciowe (230V / 50Hz)
System hamowania magnetyczny (sterowany silnikiem)
Masa koła zamachowego
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 1 - 20
Regulacja kierownicy
Regulacja wys. siodełka
Regulacja poz. siodełka
Wymiary po złożeniu (dł/szer/wys) 115 x 69 x 143 cm
Kółka transportowe
Max. masa ćwiczącego 136 kg
Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (w zestawie)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna pas Polar T31 lub T34
Ułatwione wejście na sprzęt
Klasa DIN-EN HA
Kolor czarno - szary
Inne uchwyt na bidon, podstawka na książkę / gazetę, możliwość podłączenia iPoda, współpraca z Wirtualnym Trenerem, pamięć 4 użytkowników
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 28
Programy treningowe sterowane tętnem

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ROWER C1 TRACK LIFE FITNESS

Zobacz również