toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ORBITREK UNIX 4 KETTLER 7692-400

  • ORBITREK UNIX 4 KETTLER 7692-400

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 4 800,00 zł

Cena promocyjna: 4 650,00 zł

Oszczędzasz: 150 zł (3,1%)
Oblicz wysokość raty

Elegancki i prosty w obsłudze orbitrek magnetyczny, z elektroniczną regulacja obciążenia i kołem zamachowym ważącym 22 kg i zapewniającym płynną pracę. Dla urozmaicenia użytkownika oddano 10 programów treningowych, możliwa jest również współpraca z aplikacją KettMaps przez funkcję headtracking.


Wysyłka na koszt A4F!!! Na terenie Warszawy i najbliższych okolic dowóz własnym transportem i montaż gratis! (na życzenie klienta)

Orbitrek Kettler Unix 4 to reprezentant najnowszej linii marki z roku 2017, otwierający nieco bardziej zaawansowane modele. Urządzenie ma magnetyczny, sterowany silnikiem system hamowania, który pracuje bardzo płynnie dzięki kołu zamachowemu o masie 22 kg. Obciązeniem steruje się elektronicznie z poziomu komputera w skali 1 - 15 dzięki czemu dość łatwo i precyzyjnie określić można poziom trudności ćwiczeń.  Obudowa jest nie tylko stabilna ale również bardzo estetyczna i z łatwością wpasuje się w każde pomieszczenie. Długość kroku orbitreka to 39 cm (możliwość regulacji przez zmianę pozycji płóz). Przy pulpicie znajdują się nieruchome uchwyty na których umieszczono sensory dotykowe do pomiaru tętna (opcjonalnie w tym celu wykorzystać też można pas telemetryczny). Nośność urządzenia to 150 kg.


Na podświetlanym wyświetlaczu pojawiają się parametry treningu (czas, prędkość, obroty na minutę, puls i zużycie energii). Pokazywana jest też strefa tętna, w jakiej podczas ćwiczeń znajduje się użytkownik. Komputer zapamiętuje dane 4 użytkowników, można też ćwiczyć w trybie gościa. Do dyspozycji osób ćwiczących oddano 10 programów treningowych oraz funkcję Recovery Test, pozwalającą na ocenę kondycji użytkownika. Orbitrek współpracuje również z aplikacją KettMaps przez funkcję headtracking.

Darmowa dostawa
System hamowania magnetyczny (sterowany silnikiem)
Zasilanie sieciowe (230V / 50Hz)
Masa koła zamachowego 22
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 1 - 15
Max. masa ćwiczącego 150 kg
Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (wyposażenie dodatkowe)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna pas Polar T31 lub T34
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 144 x 56 x 152 cm
Kółka transportowe
Kolor czarny
Klasa DIN-EN HB
Oparcie stóp
Wymiary opakowania w cm (dł/szer/wys)
Inne Recovery Test; współpraca z aplikacją KettMaps przez funkcję headtracking, opcjonalny uchwyt na bidon, pamięć danych 4 użytkowników i gościa
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 10
Programy treningowe sterowane tętnem

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ORBITREK UNIX 4 KETTLER 7692-400