toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ORBITREK YORK FITNESS X-II 7000

  • ORBITREK YORK FITNESS X-II 7000

Dostępność: W magazynie

4 899,00 zł
Oblicz wysokość raty

Orbitrek firmy York przeznaczony do użytku domowego i niewielkich klubów fitness. Wyposażony w 13,5 kg koło zamachowe, generator umożliwiający ćwiczenie na orbitreku bez podłączania do sieci oraz komputer treningowy z 12 programami treningowymi (w tym 4 sterowane tętnem). Możliwość pomiaru tętna przez bezprzewodowy pas napiersiowy.

Na terenie Warszawy i najbliższych okolic dowóz własnym transportem i montaż gratis! (na życzenie klienta)

Trenażer eliptyczny York Fitness X-II to maszyna, która może być wykorzystywana zarówno w warunkach domowych, jak i w niewielkich klubach fitness. Ma elektromagnetyczny system hamowania, dzięki któremu praca urządzenia jest bardzo płynna, a zmiany poziomu oporu szybkie i wygodne. Opór ma skalę 1-40, co daje możliwość idealnego dopasowania trudności i intensywności treningu do możliwości oraz preferencji użytkownika. Orbitrek ten ma napęd tylni, często spotykany w eliptykach do użytku domowego. Waży 67 kilogramów, z czego 13,5 kg to masa koła zamachowego. Jest bardzo wytrzymały, jego nośność to aż 180 kilogramów (podczas gdy maksymalna waga użytkownika w tradycyjnych maszynach eliptycznych do 100-150 kilogramów). Wygodę użytkowania zapewnia wbudowany generator – dzięki niemu orbitrek można ustawić w dowolnym miejcu pomieszczenia, niezależnie od gniazdka elektrycznego. Model X-II 7000 ma aż 28 programów treningowych. 4 z nich sterowane są tętnem, co oznacza, że na podstawie wartości tętna komputer dopasowuje opór tak, by użytkownik osiągał odpowiedni pułap tętna i tym samym swoje cele treningowe. Pomiar tętna następuje poprzez chwycenie za umieszczone na nieruchomych uchwytach sensory dotykowe, lub opcjonalnie, przy użyciu bezprzewodowego pasa telemetrycznego (jest to dużo lepsza opcja ze względu na większą dokładność pomiaru oraz nie wyłączanie rąk z pracy, jak to ma miejsce w przypadku sensorów dotykowych).

Darmowa dostawa
System hamowania elektromagnetyczny
Zasilanie wbudowany generator
Masa koła zamachowego 13.5
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 1 - 40
Max. masa ćwiczącego 180 kg
Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (w zestawie)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna pas York Fitness
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 143 x 64 x 172 cm
Kółka transportowe
Kolor biało - szary
Klasa DIN-EN SB
Oparcie stóp
Wymiary opakowania w cm (dł/szer/wys)
Inne uchwyt na bidon, gniazdo mini-jack do podłączenia MP3, port USB do ładowania telefonu/MP3, zasilacz sieciowy w zestawie
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 28
Programy treningowe sterowane tętnem 4

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ORBITREK YORK FITNESS X-II 7000