toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ORBITREK UNIX 10 KETTLER 7692-500

  • ORBITREK UNIX 10 KETTLER 7692-500

Dostępność: W magazynie

5 700,00 zł
Oblicz wysokość raty

Wysokiej jakości orbitrek do użytku domowego, pozwalający na przeprowadzanie bardzo wszechstronnych i urozmaiconych treningów. Płynną pracę gwarantuje indukcyjny system hamowania i koło zamachowe 22 kg, zaś regulacja obciążenia przez zmianę poziomu mocy gwarantuje dokładne dopasowanie intensywności do możliwości użytkownika.


Wysyłka na koszt A4F!!! Na terenie Warszawy i najbliższych okolic dowóz własnym transportem i montaż gratis! (na życzenie klienta)

Wysokiej jakości, zaawansowany orbitrek, Kettler Unix 10, pozwalający na wykonanie intensywnego treningu cardio - takie właśnie jest Kettler Unix 10. Ma on indukcyjny system hamowania, a płynną pracę zapewnia koło zamachowe o masie 22 kilogramów. Jest bardzo wytrzymały i stabilny, jego nośność to 150 kg. Długość kroku to 39 cm, jednak poprzez zmianę pozycji montażu płóz, można ją regulować. Obciążeniem steruje się regulując elektronicznie moc w skali 25 - 400 W, w stopniach do 5W. Podczas treningu na orbitreku zmierzyć można tętno - służą do tego sensory dotykowe, opcjonalnie można też nabyć bezprzewodowy pas napiersiowy Kettler Smart, pozwalający na połączenie za pośrednictwem Bluetooth® low energy lub ANT+.


Kettler Unix 10 oferuje bardzo szerokie możliwości urozmaicania treningu. Wbudowanych ma 10 programów, jednak innowacyjny konfigurator pozwala tez na dowolne ich rozszerzenie. Wśród treningów są m.in. Challenge Training, HIT Training czy Recovery Test. Wyświetlacz jest kolorowy, zmienia tez kolor podświetlenia w zależności od strefy tętna. Komputer zapamiętuje dane 4 użytkowników, można też pracować w trybie gościa. Rozbudowane menu służy do wszechstronnej  regulacji oraz sprawdzania danych użytkownika i treningu. Ponadto poprzez Bluetooth urządzenie współpracuje z różnymi aplikacjami oraz Kettler World Tours

Darmowa dostawa
System hamowania indukcyjny
Zasilanie sieciowe (230V / 50Hz)
Masa koła zamachowego 22
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 25 - 400 W (w odstępach co 5 W)
Max. masa ćwiczącego 150 kg
Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (wyposażenie dodatkowe)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna inny
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 144 x 56 x 152 cm
Kółka transportowe
Kolor biało - srebrny
Klasa DIN-EN HA
Oparcie stóp
Wymiary opakowania w cm (dł/szer/wys)
Inne Recovery Test; współpraca z aplikacjami i Kettler World Tours przez Bluetooth, opcjonalny uchwyt na bidon, pamięć danych 4 użytkowników i gościa, zmiana koloru podświetlenia zależnie od strefy tętna
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 10
Programy treningowe sterowane tętnem

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ORBITREK UNIX 10 KETTLER 7692-500

Zobacz również