toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ORBITREK YORK FITNESS X-I 7000

  • ORBITREK YORK FITNESS X-I 7000

Dostępność: W magazynie

5 299,00 zł
Oblicz wysokość raty

Orbitrek przednionapędowy firmy York przeznaczony do użytku domowego i niewielkich klubów fitness. Wyposażony w 13,5 kg koło zamachowe, generator umożliwiający ćwiczenie na orbitreku bez podłączania do sieci oraz komputer treningowy z 12 programami treningowymi (w tym 4 sterowane tętnem). Możliwość pomiaru tętna przez bezprzewodowy pas napiersiowy.

Na terenie Warszawy i najbliższych okolic dowóz własnym transportem i montaż gratis! (na życzenie klienta)

Orbitrek York Fitness X-I 7000 to jedna z nowszych maszyn eliptycznych wypuszczonych na rynek przez markę. Jest ona elementem serii cardio light commercial, czyli urządzeń do ćwiczeń aerobowych, które mogą służyć zarówno do treningów w domowym zaciszu, jak i w niewielkich klubach fitness. Trenażer ten nie jest mały, waży około 84 kilogramy i ma wymiary 170 x 64 x 185 cm, a na jego masę składają się między innymi 13,5 kilogramowe koło zamachowe, jak i wbudowany generator (dzięki któremu orbitrek nie musi być podłączony do zasilania sieciowego, choć oczywiście może – zasilacz stanowi wyposażenie dodatkowe). Jest to eliptyk bardzo wytrzymały, masa maksymalna użytkownika to aż 180 kg. Użytkownik wszelkie niezbędne informacje i parametry treningowe (takie jak np. czas, dystans, prędkość czy spalone kalorie ) przedstawiane ma na 7-calowym wyświetlaczu LCD. Dla tych, którzy łatwo się demotywują i potrzebują sporo urozmaicenia, mamy dobrą wiadomość – orbitrek ma bardzo dużo opcji treningowych. Sama skala obciążenia ma aż 40 stopni. Mamy tu również programy treningowe (12 predefiniowanych, 4 sterowane tętnem, 3 celowe, 7 programów użytkownika, program manualny, program sterowany mocą), sprawiające, że każdy trening może być kolejnym wyzwaniem. Orbitrek ma tez uchwyt na bidon, złącze usb, głośnik, port do podłączenia odtwarzacza mp3 i podstawkę na książkę/gazetefon/tablet.

Darmowa dostawa
System hamowania elektromagnetyczny
Zasilanie wbudowany generator
Masa koła zamachowego 13.5
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 1 - 40
Max. masa ćwiczącego 180 kg
Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (w zestawie)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna pas York Fitness
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 112 x 58 x 152 cm
Kółka transportowe
Kolor biało - szary
Klasa DIN-EN SB
Oparcie stóp
Wymiary opakowania w cm (dł/szer/wys)
Inne uchwyt na bidon, gniazdo mini-jack do podłączenia MP3, port USB do ładowania telefonu/MP3, zasilacz sieciowy w zestawie
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 28
Programy treningowe sterowane tętnem 4

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ORBITREK YORK FITNESS X-I 7000