toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

FITNESS / AEROBIK

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący
 • TRX HOME SUSPENSION TRAINER

  TRX Home Suspension Trainer to przeznaczony do użytku domowego system podwieszanych lin pozwalających wykonać trening funkcjonalny całego ciała. Rozwija siłę, wytrzymałość, koordynację, równowagę, stabilizację mięśni głębokich, a jednocześnie pomaga uzyskać nieskazitelną sylwetkę. W zależności od przesunięcia środka ciężkości regulować można poziom trudności treningu. Jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. Jest łatwy w przechowaniu i transporcie, idealnie nadaje się do wykorzystania w podróży. Można z niego korzystać zarówno w domu jak i w terenie. 

  TRX HOME SUSPENSION TRAINER

  959,00 zł
 • TRX PRO SUSPENSION TRAINER

  TRX PRO Suspension Trainer to przeznaczony do użytku komercyjnego system podwieszanych lin pozwalających wykonać trening funkcjonalny całego ciała. Rozwija siłę, wytrzymałość, koordynację, równowagę, stabilizację mięśni głębokich, a jednocześnie pomaga uzyskać nieskazitelną sylwetkę. W zależności od przesunięcia środka ciężkości regulować można poziom trudności treningu. Wersja Pro dedykowana jest do użytku w klubach fitness, przez indywidualnych trenerów, szkoleniowców, w ośrodkach szkoleniowych czy wojskowych. . 

  TRX PRO SUSPENSION TRAINER

  1 199,00 zł
 • TRX TACTICAL FORCE SUSPENSION TRAINER

  TRX Tactical Force Suspension Trainer to przeznaczony do użytku komercyjnego system podwieszanych lin pozwalających wykonać trening funkcjonalny całego ciała. Rozwija siłę, wytrzymałość, koordynację, równowagę, stabilizację mięśni głębokich, a jednocześnie pomaga uzyskać nieskazitelną sylwetkę. W zależności od przesunięcia środka ciężkości regulować można poziom trudności treningu. Wersja Force zawiera specjalny, 12-tygodniowy program treningowy, pozwalający a zwiększenie siły i spalenie tkanki tłuszczowej.

  TRX TACTICAL FORCE SUSPENSION TRAINER

  1 199,00 zł

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący