toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ERGOMETR POZIOMY YORK C-II 7000

  • ERGOMETR POZIOMY YORK C-II 7000
  • ERGOMETR POZIOMY YORK C-II 7000

Dostępność: W magazynie

4 799,00 zł
Oblicz wysokość raty

Ergometr poziomy z wielostopniową regulacją siedziska, daje możliwość treningu ze stabilizacją kręgosłupa. Obok zasialania sieciowego, wbudowany generator. Elektromagnetyczny hamulec pozwala na regulację w zakresie 1 - 40. Wzmocniona kontrstrukcja pozwala na ćwiczenie osób ważących nawet 180 kg oraz wykorzystanie roweru w siłowniach hotelowych jak również mniejszych klubach fitness.

Na terenie Warszawy i najbliższych okolic dowóz własnym transportem i montaż gratis! (na życzenie klienta)

Wysyłka na koszt A4F!!!

W najnowszej serii Light Commercial marki York Fitness oprócz tradycyjnego rowerka pionowego znalazł się również model poziomy. C-II 7000, podobnie jak inne produkty z linii 7000 może być wykorzystany zarówno do użytku domowego, jak i w małych siłowniach (np. przy hotelach). Jest bardzo wytrzymały – parametr nośności, który jest jednym z jej wyznaczników, wynosi aż 180 kilogramów. Ponadto sama budowa roweru poziomego daje większe poczucie stabilności i wygody. Siedzisko z oparciem zapewnia komfort podczas ćwiczeń. Odległość między pedałami a siedziskiem podlega regulacji, podobnie jak pozycja oparcia. Nie zmienia się wysokość ani pozycja kierownicy, co wynika ze specyficznej konstrukci roweru. C-II 7000 ma elektromagnetyczny system hamowania. Zasilany jest przy użyciu generatora, więc nie ma konieczności podpinania rowerka do sieci, choć oczywiście istnieje taka możliwość. Obciążeniem sterujemy elektronicznie, z poziomu pulpitu komputera i ma ono aż 40 stopni w skali. Można również skorzystać z wbudowanych programów treningowych, których rowerek ten ma az 28. Wśród nich znajdują się między innymi programy sterowane tętnem, pozwalające na dokładne dopasowanie treningu do upragnionego celu (spalenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie wydolności organizmu).

Darmowa dostawa
Zasilanie wbudowany generator
System hamowania elektromagnetyczny
Masa koła zamachowego 13.5
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 1 - 40
Regulacja kierownicy nie dotyczy
Regulacja wys. siodełka
Regulacja poz. siodełka odległość, nachylenie oparcia
Wymiary po złożeniu (dł/szer/wys) 168 x 67 x 117 cm
Kółka transportowe
Max. masa ćwiczącego 180 kg
Pomiar tętna klips na ucho, pas napiersiowy (wyposażenie dodatkowe)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna pas York Fitness
Ułatwione wejście na sprzęt
Klasa DIN-EN SB
Kolor biało - szary
Inne podświetlany komputer, uchwyt na bidon, gniazdo mini-jack do podłączenia MP3, port USB do ładowania telefonu/MP3, zasilacz sieciowy w zestawie
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 12 (predefiniowane); 4 HRC, sterowany mocą (50 - 350 WAT); 7 programów użytkownika; manualny; 3 celowe (czas, dystans, kalorie)
Programy treningowe sterowane tętnem 4

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ERGOMETR POZIOMY YORK C-II 7000