toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

Rower Ergo C8 Kettler 7689-800

  • Rower Ergo C8 Kettler 7689-800
  • Rower Ergo C8 Kettler 7689-800
  • Rower Ergo C8 Kettler 7689-800
  • Rower Ergo C8 Kettler 7689-800
  • Rower Ergo C8 Kettler 7689-800
  • Rower Ergo C8 Kettler 7689-800

Dostępność: W magazynie

4 200,00 zł
Oblicz wysokość raty

Ergometr Kettler C8 do użytku domowego pozwala na wykonanie efektywnego treningu cardio na urządzeniu najwyższej jakości. Pracuje cicho i płynnie dzięki ważącemu 8 kg kołu zamachowemu i magnetycznemu systemowi hamowania. Współpracuje z aplikacją Kettmaps, pozwalającą na przemierzanie wirtualnych tras.


Wysyłka na koszt A4F!

Ergometr Ergo C8 marki Kettler to kolejny przedstawiciel najnowszej oferty uznanego, niemieckiego producenta. Jak wszystkie urządzenia Kettlera, również i ten rower cechuje się najwyższą jakością wykonania z wytrzymałych materiałów, dzięki którym nośność rowerka to nawet 150 kg. Obudowa wykonana jest w tworzywa sztucznego i pokryta szkłem akrylowym dla większej wytrzymałości. Wyposażono go w U-kształtną kierownicę, która pozwala na bardzo różne ułożenie rąk dla większej wygody. Ergonomiczne siodełko ma wygodną, wierzchnią warstwę Flexible Foam oraz regulację w systemie KETTLER Perfect Adjustment. Płynną pracę zapewnia ważące 8 kg koło zamachowe wraz z indukcyjnym systemem hamowania. Oporem steruje się manualnie w 20 stopniach, może być on również automatycznie mierzony za pomocą mocy w Watach w skalo 25 -400 W (można również określić docelową moc w jakiej chce się pracować i opór regulowany jest w ten sposób).


Użytkownik ma do wyboru 6 predefiniowanych programów treningowych oraz jeden, który zaprojektować może sam. Są też programy celowe oraz sterowany tętnem – mierzonym za pomocą sensorów dotykowych lub (opcjonalnie) przy wykorzystaniu pasa napiersiowego. Komputer zapamiętuje dane 4 użytkowników, można również pracować w trybie gościa. Na wyświetlaczu LCD pojawiają się dane dotyczące parametrów treningowych, jest tam również informacja odnośnie strefy tętna, w której pracuje użytkownik. Podobnie jak inne najnowsze modele marki, również ergometr C8 współpracuje z aplikacją KettMaps przez funkcję headtracking. Aplikacja pozwala na przemierzanie wirtualnych tras a komputer dopasowuje obciążenie do uwarunkowań terenu.


Wysyłka na koszt A4F!!!

Darmowa dostawa
Zasilanie sieciowe (230V / 50Hz)
System hamowania elektromagnetyczny
Masa koła zamachowego 8
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 25 - 400 Watt (co 5 Watt)
Regulacja kierownicy
Regulacja wys. siodełka
Regulacja poz. siodełka
Wymiary po złożeniu (dł/szer/wys) 119 x 55 x 137 cm
Kółka transportowe
Max. masa ćwiczącego 150 kg
Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (wyposażenie dodatkowe)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna inny
Ułatwione wejście na sprzęt
Klasa DIN-EN HA
Kolor biało - szary
Inne Uchwyt na tablet/ smartfon, uchwyt na bidon, współpraca z aplikacją KettMaps przez funkcję headtracking, U-kształtna kierownica, siodełko Flexible Foam, zapamiętuje dane 4 użytkowników
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 10
Programy treningowe sterowane tętnem 1

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Rower Ergo C8 Kettler 7689-800