toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ROWER PROGRAMOWANY U626 NAUTILUS

  • ROWER PROGRAMOWANY U626 NAUTILUS
  • ROWER PROGRAMOWANY U626 NAUTILUS
  • ROWER PROGRAMOWANY U626 NAUTILUS
  • ROWER PROGRAMOWANY U626 NAUTILUS
  • ROWER PROGRAMOWANY U626 NAUTILUS
  • ROWER PROGRAMOWANY U626 NAUTILUS
  • ROWER PROGRAMOWANY U626 NAUTILUS
  • ROWER PROGRAMOWANY U626 NAUTILUS

Dostępność: W magazynie

3 199,00 zł
Oblicz wysokość raty

Wysokiej jakości pionowy rower stacjonarny do użytku domowego. Napędzany przez ważące 7 kg koło zamachowe, pracuje płynnie i cicho. Ma 25 stopni oporu i magnetyczny system hamowania. Dzięki 29 programom oraz współpracy z aplikacjami, każdy trening może być inny, co zapewnia wysoki poziom motywacji. Konstrukcja jest stabilna a niewielkie rozmiary sprawiają, że rower świetnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach.

Wysokiej jakości rower programowany U626 Nautilus to urządzenie do treningu cardio, stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ma solidną, stabilną konstrukcję oraz szereg udogodnień, które sprawiają, że trening staje się prawdziwą przyjemnością. Wyposażono go w 7 kg koło zamachowe, które sprawia, że urządzenie pracuje bardzo płynnie. Kierownica ma wyprofilowane uchwyty, których kąt nachylenia podlega regulacji, by można było osiągnąć najbardziej dla siebie ergonomiczną pozycję. Siodełko jest duże i można zmieniać jego położenie tak w pionie, jak i w poziomie. Antypoślizgowe pedały wyposażono w regulowane paski, w których stopy tkwią pewnie i stabilnie. Na uchwytach kierownicy umieszczono służące do pomiaru pulsu sensory dotykowe (możliwy jest też pomiar pasem napiersiowym, jednak należy zakupić go osobno). Oporem steruje się elektronicznie z poziomu konsoli i ma on 25 stopni. Zmieniać go można zarówno tradycyjnie, jak i przy użyciu przycisków szybkiego wyboru. 3-stopniowy nawiew zapewnia chłodzenie w czasie bardziej intensywnych treningów. Rower ma też podstawkę na tablet, port USB, uchwyt na bidon  i głośniki z wejściem mp3.


Na dwóch podświetlanych wyświetlaczach LCD pojawiają się parametry treningu -  czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, opór. Komputer ma aż 29 programów treningowych, wśród których każdy znajdzie takie, które pomogą mu szybciej osiągnąć założone cele. Dodatkowo współpracuje z aplikacjami MyFitnessPal, Under Armour, Nautilus Trainer, Nautilus Connect (łączność przez Bluetooth). 

Darmowa dostawa
Zasilanie sieciowe (230V / 50Hz)
System hamowania magnetyczny (sterowany silnikiem)
Masa koła zamachowego 7
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 1 - 25
Regulacja kierownicy
Regulacja wys. siodełka
Regulacja poz. siodełka
Wymiary po złożeniu (dł/szer/wys) 104,1 x 55,9 x 147,3 cm
Kółka transportowe
Max. masa ćwiczącego 136 kg
Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (wyposażenie dodatkowe)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna inny
Ułatwione wejście na sprzęt
Klasa DIN-EN HB
Kolor czarno - szary
Inne uchwyt na tablet, regulowany wentylator, port USB z możliwością ładowania urządzeń, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki z wejściem Mp3, zasilacz sieciowy, współpraca z aplikacjami MyFitnessPal, Under Armour, Nautilus Trainer, Nautilus Connect pr
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 29
Programy treningowe sterowane tętnem

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ROWER PROGRAMOWANY U626 NAUTILUS

Zobacz również