toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ORBITREK UNIX 10 EXT KETTLER 7692-600

  Dostępność: W magazynie

  7 990,00 zł
  Oblicz wysokość raty

  Rozbudowana wersja orbitreka Unix 10, która dzięki technologii Extended Motion gwarantuje wygodę i ergonomię ruchu. Szerokie możliwości urozmaicania treningów sprawiają, że każda sesja może wyglądać inaczej. Solidny i wytrzymały, zwraca uwagę eleganckim wykończeniem jak i wysoką jakością konstrukcji. 


  Wysyłka na koszt A4F!!! Na terenie Warszawy i najbliższych okolic dowóz własnym transportem i montaż gratis! (na życzenie klienta)

  Rozszerzona wersja Unix 10, czyli Kettler Unix 10 Ext wzbogacona została o technologię Extended Motion, która gwarantuje efektywność sekwencji ruchu. Orbitrek ma pozwalający na niezwykle płynną pracę indukcyjny system hamowania oraz ważące 22 kg koło zamachowe. Obciążeniem steruje się ustawiając na komputerze określoną wartość mocy w zakresie 25 - 400 W, ze skokami co 5 W. Dzieki temu użytkownik może bardzo dokładnie określić intensywność, z jaką chce ćwiczyć. Konstrukcja jest solidna i wytrzymała, daje poczucie dużej stabilności. Długość kroku to 48 cm, będzie zatem wygodna nawet dla osób o wysokim wzroście. Nośność urządzenia to 150 kg.


  Parametry treningu pojawiają się na czytelnym, kolorowym wyświetlaczu TFT. Oprócz podstawowych parametrów treningu pojawiają się na nim wartości  tętna, mierzonego przy użyciu sensorów dotykowych bądź dołączonego do zestawu pasa telemetrycznego Kettler Smart, pozwalającego na połączenie za pośrednictwem Bluetooth® low energy lub ANT+. Co więcej, w zależności od tego, w jakiej strefie tętna użytkownik się znajduje, na inny kolor podświetlany będzie wyświetlacz. Rozbudowane menu służy do regulacji oraz sprawdzania danych użytkownika i treningu. Użytkownik ma do dyspozycji 10 treningów profilowych ustawionych fabrycznie, jednakże innowacyjny konfigurator treningów oferuje możliwość dowolnego rozszerzenia. Ponadto orbitrek przez Bluetooth współpracuje z aplikacjami i Kettler World Tours, co daje możliwości jeszcze większego urozmaicenia.


   

  Darmowa dostawa
  System hamowania indukcyjny
  Zasilanie sieciowe (230V / 50Hz)
  Masa koła zamachowego 22
  Regulacja obciążenia elektroniczna
  Regulacja obciążenia (zakres) 25 - 400 W (w odstępach co 5 W)
  Max. masa ćwiczącego 150 kg
  Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (w zestawie)
  Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna inny
  Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 144 x 56 x 162 cm
  Kółka transportowe
  Kolor biało - srebrny
  Klasa DIN-EN HA
  Oparcie stóp
  Wymiary opakowania w cm (dł/szer/wys)
  Inne Recovery Test; współpraca z aplikacjami i Kettler World Tours przez Bluetooth, uchwyt na bidon, pamięć danych 4 użytkowników i gościa, zmiana koloru podświetlenia zależnie od strefy tętna, Technologia Motion Extend
  Pomiar czasu
  Odległość
  Odległość całkowita w w km
  Prędkość
  Częstotliwość pedałowania
  Zużycie energii
  Moc w Watach
  Pomiar tętna/Górna granica tętna
  Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
  Programy treningowe 10
  Programy treningowe sterowane tętnem

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


  Napisz własną recenzję

  ORBITREK UNIX 10 EXT KETTLER 7692-600

  Zobacz również