toys4kids

Sprzęt fitness renomowanych producentów

ATLAS GLOBAL GYM PLUS BH FITNESS G152X

/

Dostępność: W magazynie

5 490,00 zł
Oblicz wysokość raty

Solidna i stabilna konstrukcja wykonana z profili stalowych, w kolorze srebrnym, chromowane górne i dolne drążki wyciągowe oraz obicie z eko-skóry w kolorze czerwonym, bardzo przyjemne w dotyku czynią z modelu Global Gym Pro bardzo atrakcyjny sprzęt, nie tylko przez wzgląd na parametry techniczne.

Solidna i stabilna konstrukcja wykonana z profili stalowych, w kolorze srebrnym, chromowane górne i dolne drążki wyciągowe oraz obicie z eko-skóry w kolorze czerwonym, bardzo przyjemne w dotyku czynią z modelu Global Gym Pro bardzo atrakcyjny sprzęt, nie tylko przez wzgląd na parametry techniczne. Sposób przenoszenia siły w trakcie ćwiczeń to linka stalowa w osłonie przełożona przez system bloczków. Wygodne, ergonomiczne oparcie przy stanowisku pierwszym wyposażonym w ramiona do ćwiczeń rozpiętek i wyciskania pompek w pozycji siedzącej zwiększa znacząco komfort ćwiczeń.
Równolegle do pierwszego stanowiska znajduje się stanowisko drugie z przystawką do nóg, wygodnym oparciem oraz siedzeniem do wyciskania.
Stanowisko trzecie przewidziano do ćwiczenia mięśni brzucha w pozycji wiszącej.Prócz tego Atlas zawiera również wyciąg górny do ćwiczeń w zwisie oraz uchwyt do pompek.
Uchwyty na dłonie przy siedzeniu drugiego stanowiska, osłony obciążników dla zwiększenia bezpieczeństwa, obciążniki oblane plastikiem gwarantujące cichą pracę stosu sprawiają że trening na tym urządzeniu jest jeszcze bardziej komfortowy.Chromowania drążków zwiększają ich żywotność oraz trwałość estetycznego wyglądu.
Dodatkowo producent dołączył przewodnik po ćwiczeniach w formie obrazkowej znajdujący się na obudowie atlasu..
Darmowa dostawa
Max. masa ćwiczącego 130 kg
Max. obciążenie 100 kg
Blok ciężarków 50 kg
Motylek
Wyciskanie na ławeczce siedząc
Wyciskanie na ławeczce leżąc
Pulpit do bicepsów
Wieża latissimus
Wiosłowanie/naciąg liny z dołu
Prostowanie nóg
Uginanie nóg
Prasa do wyciskania nogami
Regulacja kata pochylenia oparcia
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 160 x 90 x 200 cm
Wymiary po złożeniu (dł/szer/wys)
Kolor srebrno - czerwony
Inne Uchwyty na dłonie przy siedzeniu drugiego stanowiska. Osłony obciążników dla zwiększenia bezpieczeństwa. Obciążniki oblane plastikiem - cicha praca stosu. Chromowane górne i dolne drążki wyciągowe. Przewodnik po ćwiczeniach.
Wymiary opakowania w cm (dł/szer/wys) 5 paczek: 1/5 - 181 x 47 x 20, waga: 61 kg; 2/5 - 40 x 23 x 20, waga: 25,8 kg; 3/5 - 40 x 23 x 20, waga: 25,8 kg; 4/5 - 40 x 23 x 20, waga: 25,8 kg; 5/5 - 40 x 27 x 20, waga: 24,3 kg.

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ATLAS GLOBAL GYM PLUS BH FITNESS G152X